News
18/10/2018
“Авіатор” Андрій Сторож написав альбом для української співачки

Андрій Сторож, один із фронтменів гурту AVIATOR, добре відомий в українському шоу-бізнесі не тільки як вокаліст. Пісні його авторства є у творчому арсеналі багатьох вітчизняних артистів! З недавніх пір Андрій співпрацює і зі співачкою Боженою Дар, для якої “авіатор” спільно із сонграйтером Альоною Поповою підготували матеріал для дебютного альбому. Один із треків – “Моє сонце” – вже знаходиться в активній ротації радіостанцій України.

MAY_0616

– Мені подобається працювати з новими виконавцями, допомагати їм розкритися з кращого боку, передавати досвід, – ділиться Андрій Сторож. – У Божени є все для успіху: харизматичність, характер, впізнаваний вокал і любов до своєї справи. Вірю, що вона з легкістю завоює симпатію аудиторії і стане народною улюбленицею, а це для артиста, на мою думку, є найголовнішим!

MAY_0396

MAY_0365

Сюрприз для своїх шанувальників готує і AVIATOR: пісню “Наречена” записано Боженою Дар… разом із самим автором і другим учасником “найповітрянішого” гурту України Дмитром Тодорюком! Більше того: найближчим часом завершиться робота над кліпом на композицію, зйомки якого проходили в Баку. Режисером відео став відомий український кліпмейкер Радислав Лукін.