News
31/10/2018
Божена Дар і AVIATOR презентують гімн молодят (ПРЕМ’ЄРА ВІДЕО)

Співачка Божена Дар та гурт AVIATOR — Андрій Сторож і Дмитро Тодорюк — представляють кліп на трек “Наречена”, ніжну історію щасливого кохання та зворушливих почуттів. Авторами пісні стали сонграйтер Альона Попова та один із солістів AVIATOR Андрій Сторож.

— “Наречена” — це щирість у чистому вигляді! — говорить Андрій. — Треків на тему весіль існує вдосталь, проте наш дует, впевнені, вирізняється з-поміж них. Ми вдячні Альоні за влучний текст, який не лишає байдужим, та, безумовно, Божені за відкритість до творчих експериментів та безмежну жіночність, яка неабияк підкреслюється цією піснею!

— Що для мене є “Наречена”? Як для виконавиці жіночої партії у цій пісні, в першу чергу, — це мої власні відчуття, коли я сама була нареченою! — коментує Божена Дар. — Це було дуже хвилююче! Схоже хвилювання я переживала під час запису треку. Вважаю, що ця пісня знайде відгук у самісінькому серці кожної дівчини, яка готується до дня свого весілля, чепуриться перед дзеркалом, вбирається у білу сукню. “Наречена” сповнена напрочуд теплих емоцій! І я намагалася заспівати так, щоб їх змогли прожити ті, кому тільки належить стати нареченими!

БОЖЕНА ДАР_1

Зйомки кліпу відбувалися у столиці Азербайджану, місті Баку. Однією з основних локацій став Культурний центр Гейдара Алієва, відкритий у 2012 році президентом країни Ільхамом Алієвим за сприяння його дружини Мехрібан. Свого часу процес будування цього комплексу увійшов до одного з фільмів каналу “Discovery”, присвячених найсміливішим інженерним проектам сучасності та архітектурним шедеврам світу!

— Коли заходиш до Центру Алієва, відчуваєш, наскільки все пронизано любов’ю до свого президента, який був тісно пов’язаний з історією міста Баку! — ділиться Божена Дар. — Для нас є честю, що саме ми стали першими українськими артистами, яким було дозволено проводити зйомку у цьому незвичайному місці! Взагалі-то сюди не допускають з камерами абсолютно нікого, допоки він не отримає дозвіл на це від дружини президента Мехрібан Алієвої. Завдяки Асоціації міжнародного туризму Азербайджану та її очільнику Нахіду Багірову це стало можливим, за що ми щиросердно вдячні!

БОЖЕНА ДАР_2

— Так, Центр Алієва — неймовірно символічна локація! — додає соліст AVIATOR Дмитро Тодорюк. — У ньому практично немає прямих ліній, що уособлює нескінченність та зв’язок минулого й майбутнього. Баку зустрів максимально тепло та радо! Для нас почесно показати його у нашій відеороботі і вітчизняному, і світовому глядачеві! Не можемо не виділити та не подякувати нашій знімальній групі на чолі з режисером Радіславом Лукіним! І за професійність, і за злагодженість в усіх діях, і за класну атмосферу на майданчику!

AVIATOR_1

Чому саме варіант дуету? У відповідь на це питання виконавці посміхаються та стверджують: усе заради молодих сімей!

— Все ж таки завжди краще, коли наречена не співає сама про себе! На весіллі ця пісня звучатиме просто ідеально в дуеті. Енергетика молодят має бути спільною! — зазначає Божена Дар.

— Чоловіча половина дуету наголошує: наречена – це та, що призначена тобі долею! Тому нашу нову пісню ми присвячуємо усім закоханим парам! Якщо вам судилося бути разом, якщо між вами — справжні почуття, взаємоповага і довіра, то й ваше спільне життя буде довгим і щасливим, — говорить Дмитро Тодорюк. — Впевнений, що наша пісня стане музичним супутником не однієї родини! І ми оголошуємо конкурс на найдушевніші весільні відео, переможці якого потраплять до спеціальної версії кліпу! Надсилайте їх на e-mail narechena@live.com!

AVIATOR_2

Кліп на пісню “Наречена” вже доступний для перегляду на сторінках виконавців у YouTube.