News
20/06/2018
Гурт AVIATOR вперше дав концерт на висоті 10000 метрів

Справжнім сюрпризом для пасажирів прес-рейсу Київ — Люблін авіакомпанії «Bravo Airways» став виступ гурту AVIATOR. Хлопці не лише зіграли перший в історії вітчизняного шоу-бізнесу концерт у повітрі, а й презентували пісню «Небо на двох». Її автором став один із фронтменів колективу Дмитро Тодорюк.

— «Небо на двох» — це пісня-посвята закоханим парам. Вона — як раз про те почуття, коли тобі під силу подарувати коханій людині небо, нескінченне і вабляче своєю висотою, не озираючись на умовності і чужі забобони. Я радий, що для «Неба…» відбулася саме така прем’єра! Вірю, що на неї чекає велике майбутнє! — коментує Дмитро.

AVIATOR_1

— Нашою мрією було дати концерт в космосі, але ми вчасно згадали, що ми не космонавти, а авіатори! — сміється фронтмен AVIATOR Ігор Воєвуцький. — А якщо серйозно, то ми вдячні усім, із чиєю допомогою, підтримкою і вірою ця, на перший погляд, абсолютна авантюра стала реальністю! Найбезціннішою була, безумовно, реакція пасажирів.

AVIATOR_3

AVIATOR_2

— Ми намагалися жодним чином себе не видати до того моменту, як літак набрав висоту. Та й чого тут підозрілого? Артисти в повній готовності, з інструментами, летять на виступ, — посміхається фронтмен AVIATOR Андрій Сторож. — Було круто спостерігати за виразом облич, коли ми себе «розсекретили». Зустрічали нас дуже тепло, це факт!

AVIATOR_5

Вже найближчим часом прем’єру від гурту AVIATOR «Небо на двох» можна буде почути в ефірі радіостанцій України.