News
06/09/2018
Гурт AVIATOR записав пісню з дитячим оркестром

Відомий український колектив зіграв разом із юними музикантами в Запоріжжі.

Гурт AVIATOR приєднався до спеціального проекту Департаменту культури і туризму Запоріжжя, в рамках якого таланти музичних шкіл міста грають спільно з популярними артистами вітчизняного шоу-бізнесу. Під час масштабного фестивалю “Музика та небо”, який проходив на аеродромі Широке Запорізької області, фронтмени колективу Дмитро Тодорюк та Андрій Сторож записали одну з головних ліричних композицій у своєму репертуарі – “Останній лист” – під акомпанемент справжнього дитячого оркестру!

AVIATOR_4

– Цікаві сучасні діти, які під час перерв у зйомці діляться враженнями про комп’ютерні ігри, стосунки з однолітками і мріями про світові турне, ну, і по-справжньому захоплені тим, що вони роблять! Було дуже приємно співпрацювати! – ділиться враженнями Дмитро Тодорюк.

– У нас дуже талановита молодь, це правда! Нам було приємно поділитися своїми знаннями, а у відповідь – отримати просто масу задоволення від професійного підходу дітей до всього процесу! Стає спокійніше за культурне майбутнє України, – коментує Андрій Сторож.

Артисти відзначають: в майбутньому вони із задоволенням повторять подібний досвід. Як прозвучав “Останній лист” у незвичайному аранжуванні, можна оцінити у відео: