News
28/12/2017
Гурт AVIATOR записав хіт на вірші учасниці проекту «Стосується кожного»

Напередодні Нового року гурт AVIATOR підготував дивовижний сюрприз для однієї з героїнь програми “Стосується кожного”, Наталії Андрєєвої.

0_main

До приїзду до студії програми, кожен день багатодітної мами Наталії Андрєєвої з Дніпропетровської області починався зі скандалу з сусідами. За словами жінки, вони з чоловіком просто змушені захищати свого 17-річного сина-інваліда Костю від насмішок і жорстокості дорослих.

Коли хлопчикові виповнилося два роки, він перестав говорити і посміхатися. Лікарі поставили хлопчикові діагноз «розумова відсталість». З тих пір Костя сильно відстає в розвитку і не може самостійно за собою доглядати. Щоб Костя міг відвідувати спеціальний реабілітаційний центр, сім’я переїхала з рідного села, але жителі нового селища багатодітних сусідів не прийняли…

Сві біль за сина, страхи і переживання Наталія вкладала в рядки віршів, один із яких вона прочитала в студії програми.

«Я бачу тут Діму Тодорюка, може, він заспіває пісню на мої вірші? — звернулася Наталя Андрєєва до ведучого програми “Стосується кожного” Андрія Данилевича. — Я написала вірш про Костю і про себе. Якщо дозволите, прочитаю».

«Я так тебя люблю!»–
Не скажешь никогда,
Не спросишь ни о чем.
Невидимую нить
Нельзя разъединить.
И мы, пока живем,
Идем с тобой вдвоем.
Идем по краю…», — зачитала жінка рядки свого вірша.

«Ви читали вірш про своє особисте лихо, а я почув, що він і про відносини між чоловіком і дружиною, між батьками і дітьми, — сказав Дмитро Тодорюк. — Браво!»

Після зйомок Андрій Данилевич і Дмитро Тодорюк домовилися, що AVIATOR зробить подарунок Наталі, здійснить її мрію.

gruppa-aviator-zapisala-hit-na-stihi-uchastnicy-proekta-stosutsya-kozhnogo

Напередодні Нового 2018 року Дмитро Тодорюк, Ігор Воєвуцький і Андрій Сторож завітають до студії проекту “Стосується кожного” з прем’єрою нової пісні, яка в 2018 році обіцяє стати хітом. Автор слів — Наталія Андрєєва.

Це — другий досвід співпраці гурту AVIATOR з авторами-початківцями. Його результат — прем’єра нової пісні, яку глядачі почують в студії проекту “Стосується кожного” в п’ятницю, 29 грудня, як символ того, що мрії повинні збуватися, і вони збуваються, якщо кожен проявить небайдужість до біди або мрії оточуючих нас людей!

Джерело: tv.ua