News
05/12/2018
Гурт AVIATOR презентує кліп “Небо на двох”

Знані романтики українського шоу-бізнесу, гурт AVIATOR (за “штурвалом” якого віднедавна знаходяться двоє солістів — Андрій Сторож і Дмитро Тодорюк), представляють нову відеороботу на пісню “Небо на двох”. Ідея кліпу — проста й зрозуміла: у певний момент просто “відклади в бік” усі клопоти, проблеми й негаразди — і в компанії ліпшого товариша вирушай назустріч пригодам і авантюрам. Саме ця легкість на підйом і приводить до омріяних зустрічей та закоханості.

AVIATOR_1

— “Небо на двох” — як сам трек, так і відео на нього — це така собі антидепресивна “пігулка”, — стверджує фронтмен AVIATOR і за сумісництвом автор пісні Дмитро Тодорюк. — Чого більше за все не вистачає із приходом холодів? Світлих, щирих, сонячних історій! Наша — якраз така, і ми в усьому намагалися зберегти романтичний піднесений настрій. Крім того, це ще й прекрасна можливість нагадати кожному: літайте поруч із тими, кому ви здатні довірити власне небо.

ТОДОРЮК

Режисером відеороботи став Радіслав Лукін; з ним AVIATOR працював і над кліпом на “Наречену” (дуетом зі співачкою Боженою Дар). Зйомки проходили у “східній Барселоні” — столиці Азербайджану, місті Баку.

— У нас часто запитують: “Чому Баку?”. Ми, у свою чергу, запитуємо у відповідь: “А чому б і ні?”, — посміхається фронтмен AVIATOR Андрій Сторож. — Місто надзвичайної і не надто відомої, на жаль, пересічним громадянам нашої країни краси! Нам приємно, що його краєвиди потрапили до кліпу. І так, саме з “Неба…” бере свій початок новітня історія гурту AVIATOR. Ця пісня — певною мірою наш талісман на даному етапі, і ми віримо, що з нею поталанить і кожному, хто її почує!

СТОРОЖ

Хлопці запевняють: найближчим часом вони потішать шанувальників гурту і реміксом на “Небо на двох”. Відеокліп на “класичну” ж версію треку можна побачити на офіційній сторінці AVIATOR в YouTube та в ефірі провідних музичних каналів України.