News
18/02/2017
Свято музики і романтики з гуртом AVIATOR

Романтика та щирі почуття ніколи не вийдуть із моди. Доказом цього став концерт гурту AVIATOR, присвячений Дню всіх закоханих. Затишний зал Caribbean Club Concert-Hall, м’яке приглушене світло та пісні про найголовніше і найважливіше створили атмосферу справжнього свята.

_MG_7438

_MG_7461

Про кохання можна співати динамічно і драйвово! «В твоих глазах», «За тобой», «Мания», «Весна», «Без тебя», «Звезда», «За высокими берёзами» – ці хіти змусили публіку не тільки активно підспівувати, але і танцювати. З теплом були зустрінуті і «Любовь-яд», яка у виконанні солістів AVIATOR стала по-чоловічому зухвалою й проникливою, і «Сети», яка нечасто лунала на концертах, – пісня-маніфест проти заміни реального життя віртуальною реальністю.

_MG_7712

_MG_7680

Безумовно, не обійшлося і без повільних ліричних композицій («мєдляків», як жартували самі хлопці), одна з яких – «Берега» – стала ідеальним музичним супроводом для весільного танцю пари молодят, Ігоря та Ірини, котрі вирішили відзначити найважливіший день свого життя на концерті улюбленої групи. «Авіатори», у свою чергу, від душі привітали пару, побажавши довгих спільних років у любові та злагоді, і не втрималися від традиційного «Гірко!».

_MG_7623

_MG_7761

Прекрасним завершенням святкового вечора й виходом «на біс!» стала «Возвращайся» як символ того, що справжнє кохання здатне повернути й утримати, незважаючи на відстані та перешкоди.

_MG_7688

_MG_7775

Дякуємо на привітний прийом дружну команду Caribbean Club Concert-Hall!
Фотографії надано прес-службою клубу.
Фотограф – Артем Тищенко.