News
08/11/2018
Українські виконавці потрапили на перші шпальти медіа Азербайджану

Співачка Божена Дар і гурт AVIATOR нещодавно презентували відео на трек “Наречена”, відзняте в Баку. В якості локацій знімальна група на чолі з режисером Радіславом Лукіним обрала найвидатніші місця столиці Азербайджану, серед них — і Культурний центр Гейдара Алієва. Дозвіл на зйомку на його території було отримано особисто від дружини президента країни Мехрібан Алієвої! Тож не дивно, що статті від азербайджанських журналістів про українську прем’єру почали виникати у Мережі навіть до офіційного релізу. Окрім цього, “Наречена” стала першим україномовним треком, який не просто опинився у місцевому медіапросторі, а й зміцнює свої позиції та завойовує все більше уваги!

— Ось так наш абсолютно український дует став своєрідним символом культурного обміну двох народів! — посміхається фронтмен гурту AVIATOR Дмитро Тодорюк. — Цікавість до “Нареченої” виникала ще під час самих зйомок. До нас неодноразово підходили та питалися: “А де вас почути можна? Гарна пісня!”.

ТОДОРЮК_1

— Просто емоції та почуття будь-якої нареченої, у якій би країні вона не жила, приблизно однакові, — коментує Божена Дар. — Вони не можуть не торкатися самої душі, тим більше — якщо їх передано у щирій, чесній пісні! Тому, навіть не розуміючи детально української, можна відчути все те, що було вкладено нами у цей дуетний трек. Ми вдячні Асоціації міжнародного туризму Азербайджану та її очільнику Нахіду Багірову за допомогу та сприяння у зйомках кліпу “Наречена”!

БОЖЕНА_2

— Ми залюбки відвідаємо Баку знову, тепер — із концертами! — додає фронтмен гурту AVIATOR і автор музики до “Нареченої” Андрій Сторож. — Ми раді співпраці з журналістами з Азербайджану, а ще дужче — їхній зацікавленості у нашій творчості! Недарма кажуть, що нічого у житті не трапляється без певної мети у майбутньому.

СТОРОЖ_1

Слід зауважити, що на одному із провідних інформаційних порталів Азербайджану media.az вийшло ексклюзивне інтерв’ю виконавців.

Найближчим часом дует Божени Дар і гурту AVIATOR готує до виходу спеціальну wedding-версію кліпу “Наречена”, до якої увійдуть весільні відео прихильників виконавців. Поділитися своїми спогадами з найважливішого дня може кожен, надіславши кадри з весілля на e-mail narechenaua@gmail.com.