News
24/06/2017
AVIATOR підірвав автомобіль Френка Сінатри

Гурт AVIATOR презентував яскраву відеороботу на свою нову пісню «Я знаю». Легка «повітряна» композиція відразу надихнула режисера Віктора Скуратовського на пошуки відповідної локації, і, після довгих роздумів, творча команда вирушила до Каліфорнії!

AVIATOR - YA ZNAYU H264 (4)

Зйомки складалися з двох днів і безлічі пригод. Наприклад, для розкриття одного з образів було знайдено автомобіль Бьюїк Сентуріон 1953, який належав Френку Сінатрі! Але зняти його в підсумку не склалося…

— П’ята година ранку, ми мчимо по фрівею в сторону пустелі Ель Міраж, режисер за кермом, обговорюємо план зйомок — як раптом з-під машини спалахує іскра, пропадають гальма, авто глухне на швидкості 70 миль на годину посеред автостради. Поки ми скочуємося на узбіччя, помічаємо, що піді мною палає сидіння. Потім дим з’являється з-під капота… Адреналін додає швидкості в прийнятті рішень: поки ми з Віктором обриваємо палаючу обшивку салону, наш американський колега викликає технічну допомогу. Через три хвилини водій евакуатора допомагає загасити вогонь і відвозить автомобіль легендарного співака на стоянку, — згадує соліст AVIATOR Дмитро Тодорюк.

тодорюк

Але жодні форс-мажорні ситуації не змогли збити оптимізм і творчий настрій групи. Проїхавши півтори години, вдалося знайти не менш легендарний автомобіль — Шевроле Імпала.

Вже на локації каліфорнійське сонце та океанський вітер створили нову проблему: пил осідав на дорогу оптику, тоже доводилося постійно перериватися на чистку камери.

— Мій герой їде на зустріч до своєї коханої у відкритому авто. Спочатку такий розподіл транспортних засобів мені дуже подобався і надихав, але через години дві я зрозумів, що в пустелі голомозим артистам доводиться не солодко, — розмірковує автор музики до треку і соліст AVIATOR Андрій Сторож.

сторож

Зовсім інші враження дісталися Ігорю Воєвуцькому. Деякі плани знімалися високо в горах, де температура доходила до нуля, а сценічний одяг абсолютно не рятував від холоду. Допомагали короткі пробіжки по мальовничих схилах знаменитої Тихоокеанської стежини.

— Хочу від імені всієї групи подякувати нашим новим друзям з Америки за допомогу в зйомці і пошуку неймовірних локацій, за підтримку і позитивне сприйняття життя в будь-яких умовах. Мого брата Сашу — за текст до пісні. Віктора Скуратовського — за невичерпний азарт, ентузіазм і авантюризм! — підсумовує артист.

воевуцкий

Завдяки правильному поєднанню картинки, пісні та настрою новий хіт групи AVIATOR норовить стати яскравим саундтреком цього літа. Дивіться і слухайте!