News
10/09/2018
AVIATOR стали володарями ексклюзивної гітари… з солі!

У суботу, 8 вересня, група AVIATOR привітала з Днем міста мешканців Бахмута концертом на стадіоні місцевого спортивного комплексу “Металург”. Публіка дуже тепло зустріла як перевірені хіти музикантів, так і новинку “Небо на двох”. На знак подяки за виступ міський голова Олексій Рева вручили фронтменам Дмитру Тодорюку й Андрію Сторожу ексклюзивну гітару “Fender”, ювелірно створену спеціально для хлопців… із пласта бахмутськой солі!

AVIATOR_2

— Враження від подарунка? Приблизно такі: на святі до дня народження іменинник наприкінці вечора дарує абсолютно безцінну річ… тобі! — посміхається Дмитро Тодорюк. — Ми не очікували, безумовно! Бахмуту вдалося підкорити не тільки приголомшливою ​​атмосферою під час концерту, але й сувеніром, який вже увійшов до історії нашої команди! Дякуємо!

AVIATOR_3

— Ми в черговий раз переконалися, наскільки талановиті люди живуть у нашій країні, — додає Андрій Сторож. — Немає нічого приємнішого розуміти, що твоя справа може надихнути іншого! У відповідь ти сам отримуєш заряд емоцій на те, щоб злітати ще вище!

Автор незвичайної гітари, майстер-скульптор Віктор Жук, поділився, що на виготовлення інструменту їм з братом знадобилося близько двох тижнів.

GITARA_MASTER

— Два тижні — це тільки період безпосередньої роботи. До цього був етап підготовки: вивчення матеріалу, зняття всіх мірок, спілкування з професійними музикантами. Натягувати струни самі не наважилися: на “допомогу” прийшов товариш-басист. Практично такий самий “Fender” був у Курта Кобейна, головне — щоб до нього так само не ставилися, а то сцену проломити можна, — сміється Віктор. — Ми раді, що подарунок “потрапив” у ціль: запал рок-н-ролу хлопцях-“авіаторах” дуже відчувається, особливо — на “живих” концертах.

За словами артистів, у них є ідея відкрити невеликий музей найдивовижніших речей, подарованих слухачами.

Нагадаємо, що нещодавно гурт AVIATOR отримав персональну іменну зірку в сузір’ї Близнюків.