News
10/04/2018
AVIATOR стали “сусідами” Take That

У травні минулого року хлопці з гурту AVIATOR вирушили до Каліфорнії, щоб разом із відомим українським кліпмейкером Віктором Скуратовським зняти відеороботи на дві пісні — “Я знаю” і “Сети”. І якщо “Я знаю” стала першою американською “ластівкою” бенду, то “Сети” потрапили в ефір цього квітня.

LA7

Чим збираються “зачепити” головні “авіатори” країни? Настроєм Лос-Анджелеса, яскравістю, сонцем, якого так не вистачає після зимової “сплячки”. Ну, і, безумовно, — видами, від яких захоплює дух! Знімаючи ключові кадри для кліпу на даху одного з хмарочосів, музиканти, самі того не очікуючи, стали “сусідами” групи Take That! “Дізналися вид з їхнього кліпу “The Greatest Day”, нас як раз по сусідству занесло!” — сміються фронтмени AVIATOR.

LA6

— Уявіть ситуацію: шестеро хлопців в чорному, з валізами, повними техніки, заходять в будівлю, вітаються із сек’юріті, як ніби роблять це щодня, і впевнено піднімаються наверх, — згадує Ігор Воєвуцький. — Саме ця впевненість і зіграла нам на руку. По ходу роботи над нами кілька разів пролітав поліцейський вертоліт. Перевіряли, видно, чи загрожуємо ми безпеці. А ми домоглися того, чого хотіли, — відзняли запаморочливий матеріал!

LA9

— Ми просто вдало зйомки підгадали, — посміхається Андрій Сторож. — В Америці якраз відзначали День матері. Це вихідний, усі з квітами і подарунками поспішають побачитися з найближчими людьми. Ось і ми хочемо донести: спілкуйтеся з рідними без технічних “посередників”, приділяйте їм час і увагу, тому що нікого і нічого важливішого у світі немає!

LA8

Одним знімальним днем, щоправда, справа не обійшлася.

— Спочатку за задумом у кліпі повинні були бути тільки ми і хмарочоси. Серед “холодних” урбаністичних джунглів — бетон, метал, скло, вічна гонка — хочеться говорити про те, що кожен із нас — не робот або гаджет, а жива людина, з емоціями і почуттями, — ділиться Дмитро Тодорюк. — Але закінчивши до вечора роботу, ми дуже вдало (із цим хлопці однозначно погодяться!) зайшли перекусити неподалік. Випадковості ж не випадкові! Ми так і говоримо, що свою героїню для “Сетей” знайшли в кафе! Вітя одразу ж запропонував розвинути сюжет відео і затриматися в Лос-Анджелесі ще на час.

— Не звернути увагу на неї було неможливо, вона дуже яскрава дівчина! — додає Андрій Сторож. — Правда, майже не відривала погляд від екрану свого смартфона. Тому із роллю проблем не виникло. Дівчата, будьте уважнішими і не заходьте глибоко в Мережу! Хто знає, коли і де ваше життя може круто змінитися!

Результат роботи, що більше нагадувала авантюрну пригоду, глядач вже може оцінити на музичних каналах країни. І в Інтернеті, до речі, теж!