News
10/06/2017
AVIATOR забрав шанувальницю в небо

«Я досі в шоці, що це все було зі мною! Я знаю… Дива бувають!..» — таке повідомлення надійшло на сторінку гурту AVIATOR у соціальній мережі від мешканки м. Прилуки Олі Кобижської наступного дня після польоту на літаку під «керівництвом» фронтменів найповітрянішого музичного колективу країни.

Мрія Олі стала реальністю завдяки конкурсу «По небу», який Ігор Воєвуцький, Андрій Сторож та Дмитро Тодорюк оголосили минулого травня в рамках однойменного всеукраїнського туру гурту, що охопив 35 міст. За його правилами, кожен міг проявити свої творчі здібності та креативність, обмежуючи себе лише тематикою авіації та неба. Зважаючи на те, що, власне, небо меж не має, то й обмеження були досить умовними :) На переможця чекала неймовірна винагорода — стати пасажиром «зіркового» лайнера та переконатися, що солісти AVIATOR прекрасно керують не лише музичним, а й справжнім літаком! Тож і не дивно, що за місяць проведення конкурсу стрічка сайтів Facebook, ВКонтакте та Instagram рясніла незвичними та несподіваними роботами під хештегом #aviatorпонебу, а за головний приз розгорнулася серйозна боротьба.

Чим вразила саме Оля? За словами виконавців, анімація, яку створила дівчина, взявши за саундтрек пісню «По небу», мала легкість і простір та поєднала оригінальність і щирість.

Омріяна зустріч з улюбленим гуртом відбулася майже через рік після оголошення результатів, але очікування ніяк не зашкодило їй! Дізнавшись, що Оля до цього часу ще жодного разу не подорожувала літаком, Ігор, Андрій та Дмитро були приємно здивовані абсолютною відсутністю страху та завзяттям, із яким дівчина ступила на борт АН-2. Після польоту, який подарував незабутні емоції, у теплій і дружній атмосфері хлопці залюбки поділилися з Олею враженнями від подорожі до США, де вони нещодавно знімали дві відеороботи з режисером Віктором Скуратовським, та навіть «познайомили» з новою піснею «Я знаю», яка зовсім скоро лунатиме на всю країну на радість шанувальникам AVIATOR.

hdr

hdr

«Дива бувають!..». Із цим не можна не погодитися! Особливо вони люблять тих, хто вірить у них усім серцем.

C76DD9D8-F39C-4E2A-A5A2-5CF4FEBA72BF

Слідкуйте за новинами — і, можливо, в найближчий час саме Ваша мрія теж здійсниться!