News
20/03/2017
AVIATOR знайшов альтернативу соцмережам

Цієї весни українському радіоефіру судилося потрапити в “Сети”. Саме так називається пісня, яку гурт AVIATOR у найближчі дні презентує широкій аудиторії. Композиція, написана Юрієм Лемчуком, чекала на свій “зоряний час” кілька років, але саме зараз вона залунала найбільш актуально.

— “Cети” — це наш маніфест про те, що соціальні мережі не можуть замінити і скасувати реальність, — розповідає Дмитро Тодорюк. — Спілкування з людьми вживу сильно відрізняється від електронного листування. І цінність таких стосунків є незмірно вищою і тоншою за смайлики, лайки та коментарі. Якщо людина не почне відволікатися від екрану свого гаджета, вона розучиться відчувати.

— Соціальна мережа — це як насіння. Клацати вже набридло, а кинути неможливо, — посміхається Ігор Воєвуцький. — Я прекрасно розумію, що багатьом соціальні мережі потрібні для роботи та кар’єри. Але тим, хто спеціально шукає в Мережі не заробіток, а спілкування або стосунки, краще туди не сунути. Душевного тепла ви там не знайдете, тільки час даремно втратите. Так що не варто захоплюватися цим серйозно.

— Ми не проти соціальних мереж, самі користуємося. Просто в якийсь момент звернули увагу, що багато людей навіть найближчих вітають зі святами в Мережі!.. А як же інтонації, емоції, енергія, голос, очі? Проводьте краще час один з одним, а в Інтернет, так вже й бути, викладайте докази, — радить Андрій Сторож.

Які емоції та енергію солісти AVIATOR вклали у своє нове творіння, можна буде почути зовсім скоро. До речі, і в Інтернеті також!