News
31/08/2018
Небо — на двох? Гурт AVIATOR презентує трек у новому складі

“Найповітряніший” гурт України AVIATOR представляє сингл “Небо на двох” у новому складі учасників. Відтепер за керування “авіалайнером” беруться два фронтмени: Дмитро Тодорюк та Андрій Сторож.

— Наш гурт — незвичне явище у вітчизняному шоу-бізнесі! Звучить самовпевнено, та це абсолютна правда. Усі етапи розвитку колективу ми проходили без сварок чи гучних скандалів. Розмови один з одним, чесні та вчасні, — оце наш метод! Так і зараз: щиро поговоривши втрьох, вирішили, що Ігор творитиме власну історію, а ми з Дмитром будемо продовжувати політ AVIATOR на пару. Нашій дружбі усім разом це аніскільки не заважає. Життя — річ цікава: хто знає, якими новинами ми здивуємо ще? Але гарантуємо точно, що енергія та емоції, які завжди дарує AVIATOR, непорушні! — коментує Андрій Сторож.

Stozozh_NND

Вперше “Небо на двох” пролунала у червні цього року під час унікального для українського шоу-бізнесу концерту в літаку на висоті 10000 метрів в рамках прес-рейсу “Київ-Люблін” від авіакомпанії “Bravo Airways”. Автором треку є один із солістів AVIATOR Дмитро Тодорюк.

Todoriuk_NND

— Доволі символічним є те, що творчий шлях в оновленому складі ми розпочинаємо саме з релізу “Неба на двох”. От і пояснюй тепер, що спершу в пісню було закладено зовсім інший зміст! — посміхається Дмитро. — Виходить, що кожне слово може з часом розкритися так, як ти собі й не уявляв. Так, ми переживаємо зміни, які завжди відбуваються на краще! Незмінним залишається те, що AVIATOR — про чесне і за чесне: музику, стосунки, життя в цілому. І це — головне!

Музиканти наголошують: найцікавіше — попереду! Головні “авіатори” країни обіцяють порадувати новим матеріалом, робота над яким — вже у самому розпалі на студії звукозапису. “Небо на двох” найближчим часом “отримає” як ремікс, так і відео. Наразі трек можна почути в ефірі радіостанцій України та скачати на цифрових платформах iTunes і Google Play.